Reklama

NANOTEL (NAN): Zawarcie umowy kredytowej - raport 44

Zarząd Nanotel S.A. z siedzibą we Wrocławiu (dalej: Spółka, Emitent) informuje, że dniu 20 września 2013 roku zawarł umowę kredytową z Getin Noble Bank S.A.

Zgodnie z zawartą umową bank udzieli Emitentowi kredytu na łączną kwotę 4,5 mln zł z przeznaczeniem na finansowanie realizacji kontraktów na budowę sieci szerokopasmowej Polski Wschodniej. Termin spłaty kredytu został ustalony na 8 czerwca 2015 roku.

Niniejsza umowa pozwoli na długofalowe wzmocnienie płynności finansowej Spółki, co w świetle realizowanych przez Spółkę dużych kontraktów w zakresie regionalnych sieci szerokopasmowych będzie miało znaczące przełożenie na wyniki finansowe Spółki w najbliższych latach.

Reklama


Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt.2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Daniel Wojnarowicz - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »