Reklama

PLASMA (PSM): Zawarcie umowy na badanie sprawozdań finansowych Spółki za lata 2021 i 2022 - raport 1/2022

Zarząd Plasma System S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Siemianowicach Śląskich („Emitent”, „Spółka”) informuje, iż w dniu dzisiejszym do Spółki wpłynęła podpisana umowa z biegłym rewidentem na wykonanie badania rocznego sprawozdania finansowego Emitenta za okres od 01.01.2021 do 31.12.2021 roku oraz za okres od 01.01.2022 do 31.12.2022 roku.


Podmiotem wybranym przez Radę Nadzorczą Spółki do przeglądu wskazanych powyżej sprawozdań finansowych jest General Audyt Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem ewidencyjnym 3776.

Reklama


Spółka już wcześniej korzystała z usług wybranego podmiotu w zakresie badania sprawozdań finansowych sporządzonych za lata 2019-2020.


Podstawa prawna:

§ 3 ust. 1, pkt 11 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu “Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Osoby reprezentujące spółkę:
Krzysztof Janik - Prezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »