Reklama

(EFM): Zawarcie umowy o kredyt obrotowy w formie linii odnawialnej - raport 27

Zarząd Spółki Europejski Fundusz Medyczny Spółka Akcyjna ("Emitent") informuje, iż w dniu 16 lipca 2015 roku wpłynęła do siedziby Emitenta umowa o kredyt obrotowy w formie linii odnawialnej zawarta z bankiem ING Bank Śląski S.A. Umowa opiewa na kwotę 1.000.000,00 zł, kredyt jest udzielony do dnia 25 czerwca 2016 roku. Przeznaczeniem umowy jest finansowanie bieżącej działalności Emitenta.


Warunki ww. umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.


PODSTAWA PRAWNA:

§4 Załącznika nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst".

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Marcin Mańdziak - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »