Reklama

TECHMADEX (TDX): Zawarcie umowy o przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego - raport 10

Zarząd Techmadex S.A. („Spółka”) informuje, iż w dniu dzisiejszym zawarta została umowa („Umowa”) z Premium Audyt sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

Przedmiotem Umowy jest badanie: jednostkowego sprawozdania finansowego Techmadex S.A. oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Kapitałowej Techmadex S.A. za rok obrotowy kończący się 31 grudnia 2019 r. oraz za rok obrotowy kończący się 31 grudnia 2020 r.


Podstawa prawna: § 3 ust. 1, pkt 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Dariusz Gil - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »