Reklama

BLUETAX (BTG): Zawarcie umowy z Orion Investment S.A. na pozyskanie dofinansowania w ramach Poddziałania 3.3.2 PO IG - raport 44

Zarząd Spółki Blue Tax Group S.A. (dalej "Emitent") informuje, że 13. czerwca 2011 roku wpłynęła do Spółki podpisana umowa, która została zawarta pomiędzy Emitentem a Orion Investment S.A.- spółką notowaną na rynku alternatywnym NewConnect umowa na przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach Poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Przedmiotem umowy jest przygotowanie kompleksowej dokumentacji aplikacyjnej dla Klienta Blue Tax Group S.A. w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działanie 3.3.2 na dofinansowanie projektu przejścia spółki z rynku NewConnect na parkiet główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Reklama

Jest to kolejna umowa zawarta przez Emitenta na realizację usług doradczych w ramach Poddziałania 3.3.2, z którego klienci Blue Tax Group S.A. otrzymali dofinansowanie na realizację usług związanych z debiutem na rynku NewConnect i GPW.


Wynagrodzenie z tytułu wywiązania się Emitenta z powyższej umowy nie będzie odbiegać od standardowego, obowiązującego na rynku wynagrodzenia za świadczenie tego typu usług.


Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Sytemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Mirosław Stanisławski - Prezes Zarządu

Dowiedz się więcej na temat: orion | Royal | NewConnect

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »