Reklama

ERATONRG (ERA): Zawarcie umowy ze spółką M4B S.A. - raport 10

Zarząd PUBLIC IMAGE ADVISORS S.A. ("Emitent", "Spółka") informuje, że w dniu 7 czerwca 2010 roku do siedziby Spółki wpłynęła podpisana umowa na stałe doradztwo w zakresie Investor Relations dla spółki M4B S.A. ("Klient"). Przedmiotowa umowa została zawarta w związku z planami upublicznienia spółki Klienta a następnie jego planowaną obecnością na rynku kapitałowym.


Wartość wynagrodzenia jakie Emitent otrzyma za swoje usługi w okresie do końca br. szacowana jest na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zapisy umowy nie odbiegają od typowych na rynku warunków dla tego rodzaju umów. Nowy Klient zwiększy liczbę podmiotów współpracujących z Emitentem w sposób długoterminowy, co w opinii Zarządu Spółki przyczyni się do zwiększenia uzyskiwanych przez Emitenta wyników finansowych już w II połowie 2010 r.

Reklama


M4B S.A. to działająca od 2005 roku firma technologiczna specjalizująca się w projektowaniu i budowaniu rozwiązań mobilnych dla biznesu. Firma jest liderem rynku Digital Signage w Polsce, a jej główny produkt - WAVE Multimedia Everywhere jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych platform DS w Polsce. Bazując na technologiach wiodących dostawców na świecie (jak m.in. Microsoft, Java, Nokia, Symbian, Sybase LG, Samsung,) M4B z sukcesem dostarcza swoje produkty do największych odbiorców branży teleinformatycznej (operatorzy telekomunikacyjni, firmy IT). M4B S.A. jest jednocześnie drugim największym akcjonariuszem notowanej na NewConnect spółki Call2Action S.A.
Osoby reprezentujące spółkę:
Daniel Kordel - Prezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »