Reklama

KORBANK (KOR): Zawarcie z firmą audytorską umowy o badanie jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania... - raport 12/2020

Zarząd spółki KORBANK S.A. z siedzibą we Wrocławiu ("Spółka", "Emitent") informuje, że w dniu 17 grudnia 2020 roku zawarł ze spółką "Accord'ab" Biegli Rewidenci Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ("Audytor") umowy, na mocy których Audytor obowiązuje się do przeprowadzenia zleconych przez Spółkę badań:

- jednostkowego sprawozdania finansowego spółki KORBANK S.A.

- skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Kapitałowej KORBANK S.A.


Audytor jest wpisany na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 262.

Reklama


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 11) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na NewConnect"

Osoby reprezentujące spółkę:
Tymoteusz Biłyk - Prezes Zarządu
Paweł Paluchowski - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »