Reklama

PFH (PFH): Zawarcie znaczącej umowy - raport 25

Polski Fundusz Hipoteczny S.A. informuje, iż w dniu 27 lipca 2011r. otrzymał podpisaną ze strony Raiffeisen Bank Polska S.A. umowę kredytu.


Parametry umowy:

Kwota kredytu: 2.100.000 zł

Dzień ostatecznej spłaty: 30 czerwca 2021

Spłata rat kapitałowych: 120 rat miesięcznych (w wysokości od 8.000,- zł do 16.000,- zł), ostatnia rata w kwocie 712.000,- zł płatna w dniu 30 czerwca 2021r.

Warunki finansowe nie odbiegają od warunków przyjętych dla tego rodzaju umów.

Zabezpieczeniem kredytu będzie hipoteka do kwoty 3.750.000,- zł ustanowiona na nieruchomości położonej w Lubinie, która to nieruchomość stanowi własność Spółki.

Reklama


Środki z kredytu przeznaczone zostaną na inwestycje.


Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt. 1 i 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Elżbieta Rumin - Prokurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »