Reklama

(DAYLI POLSKA): Zawarcie znaczącej umowy - zmiana administratora zastawu - raport 44

Dayli Polska Sp. z o.o. informuje, w związku z raportem nr 43/2015, że w dniu 9 grudnia 2015 roku powierzono Panu:


Markowi Skowrońskiemu, miejsce zamieszkania ul. Bonifraterska 10 m. 55, 00-213 Warszawa, adres do doręczeń Al. Wojska Polskiego 11, 01-524 Warszawa, legitymujący się dowodem osobistym ASR618329, PESEL 68103100373,


funkcję administratora zastawu ustanowionego na zbiorze rzeczy ruchomych stanowiących własność Dayli Polska Sp. z o.o., na zabezpieczenie wierzytelności wynikających z emisji przez Spółkę Dayli Polska Sp. z o.o. obligacji serii A.

Reklama


Podstawa prawna:

§ 4 Załącznika nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – "Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst".”

Osoby reprezentujące spółkę:
Anna Wierzbicka - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »