Reklama

B2BPARTNER (B2B): Zawiadomienia od posiadaczy warrantów subskrypcyjnych serii A i B o wykonaniu prawa objęcia akcji z wyłączeniem praw poboru i złożeniu zapisów na akcje serii F - raport 24

Zarząd Zakupy.com S.A. informuje, że spółka Zakupy.com S.A. otrzymała od posiadaczy warrantów serii A i B zawiadomienie o wykonaniu prawa objęcia akcji z wyłączeniem prawa poboru i o złożeniu zapisów na akcje serii F.

Ilość obejmowanych akcji to 500.000 (pięćset tysięcy) sztuk. Wysokość podwyższenia kapitału - 50.000 zł. (pięćdziesiąt tysięcy złotych). Zarząd zgłosi podwyższenie kapitału do Krajowego Rejestru Sądowego w terminie ustawowym.


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 załącznika nr 1 do Uchwały nr 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007r. "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu".

Reklama
Osoby reprezentujące spółkę:
Jarosław Kownacki - Prezes Zarządu
Grzegorz Kobryń - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »