Reklama

MPAY (MPY): Zawiadomienie o wyborze oferty złożonej przez Emitenta - raport 22

Zarząd mPay S.A. z siedzibą Warszawie (dalej „Emitent”) informuje, iż Miejska Infrastruktura sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (dalej „Zamawiający”) dokonała wyboru złożonej przez Emitenta oferty z dnia 07 grudnia 2018 roku. Oferta Emitenta została wybrana w wyniku przeprowadzonej przez Zamawiającego procedury zapytania ofertowego zgodnie z art. 4 ust. 8 ustawy – Prawo zamówień publicznych.


Złożona przez Emitenta oferta dotyczyła wykonania usługi polegającej na pobieraniu opłat za postój pojazdów samochodowych na drogach publicznych w strefie płatnego parkowania w Krakowie z wykorzystaniem telefonu komórkowego.

Reklama


Wartość netto złożonej przez Emitenta oferty wynosi 1.3% od wpływów do Zamawiającego, to jest od części kwoty wpłaconej i zaksięgowanej na rachunku bankowym Zamawiającego uzyskanej w danym miesiącu z opłat za postój pojazdów samochodowych na drogach publicznych w strefie płatnego parkowania wniesionych za pomocą telefonu komórkowego.


Termin realizacji przedmiotu umowy został określony na okres od dnia 2 stycznia 2019 roku do dnia 31 grudnia 2019 roku.


Pozostałe warunki przedstawionego przez Zamawiającego wzoru Umowy nie odbiegają od standardowych warunków rynkowych stosowanych dla tego typu umów.


O podpisaniu umowy Emitent poinformuje w oddzielnym raporcie bieżącym.

Osoby reprezentujące spółkę:
Krzysztof Hejduk - Prezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »