Reklama

MEDGALIC (MGC): Zawieszenie notowań i obrotu akcjami Spółki MED-GALICJA - raport 28

Spółka MED-GALICJA S.A. informuje, iż nadal oczekuje na decyzję Sądu Rejonowego w Bielsku - Białej, dotyczącą zgody na restrukturyzację ( sanację ) lub ogłoszenie upadłości, zgodnie ze złożonym Wnioskiem o Upadłość z dnia 8 maja 2019 roku.


Z otrzymanych w dniu dzisiejszym informacji ze strony pracownika GPW - NewConnect, zawieszenie notowań i obrotu akcjami Spółki MED-GALICJA S.A., podyktowane jest brakiem przeprowadzonego badania przez biegłego rewidenta, roku obrotowego od 01,01,2018 r. do 31,12,2018 r.


Reklama

W związku z powyższym, Spółka MED-GALICJA S.A. informuje, iż brak założenia kontynuacji działalności (złożony wniosek jednostki o jej upadłość w dniu 8 maja 2019 r.) sprawiło, że jej sprawozdanie finansowe sporządzone za 2018 rok obrotowy nie podlegało obowiązkowemu badaniu i to bez względu na sumę aktywów, wielkość przychodów, czy liczbę zatrudnionych osób.

Ponieważ zgodnie z art. 64 ust. 1 ustawy o rachunkowości, badaniu przez biegłego rewidenta podlegają , roczne sprawozdania finansowe jednostek kontynuujących działalność.


Od decyzji Sądu Rejonowego co do dalszych losów Spółki, będzie zależało czy zostanie przeprowadzone badanie roku obrotowego 2018 przez biegłego rewidenta.

Decyzję podejmie Kurator, Nadzorca Sądowy lub Syndyk wyznaczony przez ww. Sąd.Osoby reprezentujące spółkę:
Aleksander Górny - Operator EBI

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »