Reklama

ERATONRG (ERA): Zbycie aktywów finansowych - raport 7

Zarząd PUBLIC IMAGE ADVISORS S.A. ("Emitent", "Spółka") informuje, iż w dniu 19 maja 2010 roku powziął informację o wpłynięciu do spółki podpisanych umów zbycia 234.000 (słownie: dwieście trzydzieści cztery tysiące) akcji imiennych serii A spółki Bio Inventions S.A. w zamian za cenę sprzedaży w wysokości 96.000 zł (słownie: dziewięćdziesiąt sześć tysięcy złotych). Akcje będące przedmiotem sprzedaży nie są aktualnie przedmiotem obrotu na rynku NewConnect.


Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.

Reklama

Osoby reprezentujące spółkę:
Daniel Kordel - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »