Reklama

TOPMEDICA (TPM): Złożenie Prospektu emisyjnego do KNF - raport 9

Zarząd Powszechnego Towarzystwa Inwestycyjnego S.A. z siedzibą w Poznaniu na podstawie § 17 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Obowiązki informacyjne - Załącznik do Uchwały Nr 363/2009 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 27.07.2009 roku - §3 pkt. 1. Informacje bieżące i okresowe informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 12 maja 2010 roku został złożony do Komisji Nadzoru Finansowego za pośrednictwem Biura Maklerskiego Banku DnB NORD Polska S.A. Prospekt Emisyjny POWSZECHNEGO TOWARZYSTWA INWESTYCYJNEGO S.A. z siedzibą w Poznaniu sporządzony w związku z ubieganiem się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii A i B.

Reklama


Osoby reprezentujące spółkę:
Kamil Jankowski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »