Reklama

POLINW (PIS): Złożenie wniosku o ustanowienie zastawu rejestrowego na akcjach - raport 5

Zarząd TILIA S.A. w nawiązaniu do punktu 1.2.11 dokumentu informacyjnego Emitenta, informuje, iż powziął informację o złożeniu w dniu dzisiejszym przez Akcjonariusza Spółki - SNOXELL LIMITED z siedzibą na Cyprze, wniosku o ustanowienie zastawu rejestrowego na 61.705 (sześćdziesiąt jeden tysięcy siedemset pięć) posiadanych przez niego akcjach zwykłych na okaziciela serii A Emitenta.


Ustanowienie zastawu związane jest z zabezpieczeniem spłaty przez Snoxell Sports Investments Sp. z o.o. zobowiązania z tytułu zakupu akcji Łódzkiego Klubu Sportowego S.A. od Emitenta.

Reklama


Ustanowienie przedmiotowych zastawów rejestrowych na akcjach nastąpi poprzez wpisanie zastawu na ww. akcjach przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XV Wydział Gospodarczy Rejestru Zastawów do rejestru zastawów.


Podstawa prawna:

§ 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Filip Kenig - Prezes Zarządu
Michał Woźniak - Członek Zazrądu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »