Reklama

OPENNET (OPE): Złożenie zawiadomienia o naruszeniu prawa do UKE - raport 8

Zarząd Open-Net S.A. ("Emitent", "Spółka") informuje, że w związku z naruszeniem przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku "Prawo telekomunikacyjne" dokonane przez przedsiębiorcę telekomunikacyjnego ASTER Sp. z o.o. Emitent złożył do UKE zawiadomienie o naruszeniu prawa z wnioskiem o podjęcie działań przez Prezesa urzędu UKE.


Złożenie ww. zawiadomienia dotyczy świadomego przywłaszczenia mienia sieci telekomunikacyjnej Emitenta położnej w miejscowości Łomianki.


Zarząd Emitenta zobowiązuje się do przekazywania dalszych informacji dotyczących ww. postępowania.

Reklama


Podstawa prawna:

§3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Osoby reprezentujące spółkę:
Janusz Kumala - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »