Reklama

NFPL (NFP): zmiana prognozy wyników finansowych na rok 2012 - raport 3

Zarząd Spółki Nowoczesna Firma S.A. (dalej jako "Emitent") niniejszym dokonuje korekty prognozy wyników finansowych na 2012 rok, opublikowanej w sporządzonym dnia 30 listopada 2012 roku komunikacie EBI 23/2012, która zakładała uzyskanie wartości na poziomie nie niższym niż zaprezentowane poniżej:


1. przychody ogółem netto w 2012 roku - 18,1 mln zł


2. zysk netto w 2012 roku - 2,9 mln. zł


Zweryfikowana prognoza wyników finansowych Emitenta na 2012 rok zakłada uzyskanie poniższych wartości:

Reklama


1. przychody ogółem netto w 2012 roku - 18,1 mln zł


2. zysk netto w 2012 roku - 1,0 mln. złZarząd Spółki przyjmuje, że wartość prezentowanych wskaźników nie odbiegnie znacznie od zakładanego poziomu po dokonaniu badania sprawozdania finansowego Spółki przez biegłego rewidenta za 2012 rok.Podstawa prawna: § 6 ust. 2 pkt. 15 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu “Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Dorota Mrówka - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »