Reklama

HEFAL (HEF): Zmiana Statutu Spółki - raport 48

Zarząd Spółki Hefal Serwis S.A. informuje, iż z dniem 25.09.2012 została podjęta uchwała o podwyższeniu kapitału zakładowego z kwoty 599.384,90 o kwotę 21.710,40 do kwoty 621.095,30 zł w drodze emisji 217.104 nowych akcji na okaziciela serii E. W związku z podjęciem powyższej uchwały zmianie uległ §6 ust. 1 Statutu Spółki.


Podstawa prawna:

§4 ust. 2 pkt. 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Reklama



Osoby reprezentujące spółkę:
ALEKSANDER CIEŚLAR - PREZES ZARZĄDU
MIROSŁAWA PŁUŻEK - CZŁONEK ZARZĄDU

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »