Reklama

SFKPOLKAP (SFK): Zmiana terminów publikacji raportów - raport 22/2020

Zarządca Skoczowskiej Fabryki Kapeluszy Polkap S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Skoczowie ("Spółka"), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 20/2020 z dnia 29 lipca 2020 r. informuje o zmianie terminów publikacji:


- raportu rocznego za rok 2019 z dnia 13 sierpnia 2020 roku na dzień 31 sierpnia 2020 roku;

- raportu okresowego za I kwartał 2020 roku z dnia 13 sierpnia 2020 roku na dzień 31 sierpnia 2020 roku;

- raportu okresowego za II kwartał 2020 roku z dnia 13 sierpnia 2020 roku na dzień 31 sierpnia 2020 roku.

Reklama


Jednocześnie Zarządca wyjaśnia, iż podtrzymany został termin publikacji raportu za rok 2018. Powodem zmiany pozostałych terminów jest konieczność zakończenia badania roku 2019 przez audytora, co z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 jest utrudnione. Powyższe implikuje w dalszym ciągu przesunięcie raportu za I kwartał oraz II kwartał, gdyż stan bilansu uzgodniony na koniec 2019 roku będzie miał bezpośredni wpływ na dane tam zaprezentowane.Podstawa prawna:

§ 6 ust. 14.2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Tomasz Salawa - Prezes Zarządu Refect Sp. z o.o. - Zarządca

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »