Reklama

SYNEKTIK (SNT): Zmiana terminu publikacji jednostkowego raportu rocznego - raport 10

W nawiązaniu do raportu EBI nr 5/2012 Zarząd Spółki Synektik S.A. informuje, że zmianie uległ termin przekazania jednostkowego raportu rocznego spółki Synektik S.A. za rok 2011.

Nowa data publikacji wyznaczona została na dzień 09.05.2012 roku.

Pierwotna data wyznaczona była na dzień 11.05.2012 roku.


Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, że terminy publikacji pozostałych raportów okresowych w 2012 roku przekazane raportem EBI nr 5/2012 z dnia 12.01.2012 r. nie uległy zmianie a ewentualne korekty dat będą przekazywane przez Spółkę w formie raportów bieżących.

Reklama


Podstawa prawna:

§6 ust. 14.2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".


Osoby reprezentujące spółkę:
Cezary Kozanecki - Prezes Zarządu
Dariusz Korecki - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »