Reklama

DRFINANCE (DRF): Zmiana terminu publikacji raportu okresowego - raport 20

Zarząd Doradcy24 S.A. w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 2/2015 z dnia 20.01.2015 roku przekazuje do publicznej wiadomości informację na temat zmiany terminu publikacji raportu okresowego rocznego za rok 2014.


Nowy termin publikacji raportu okresowego rocznego za 2014 roku Zarząd Spółki ustala na dzień 26 maja 2015 roku.Raport roczny za 2014 roku miał zostać opublikowany najpóźniej w dniu 29 maja 2015 roku.Podstawa prawna:


§ 6 ust. 14 pkt. 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego

Reklama

Systemu Obrotu. Informacje bieżące i okresowe przekazywane w

alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Paweł Woźniak - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »