Reklama

(ARCHE): Zmiana terminu publikacji raportu półroczengo -30.06.2018 - raport 5

Zarząd Arche Sp. z o.o. informuje o zmianie terminu przekazania przez Spółkę do publicznej wiadomości raportu półrocznego (jednostkowego i skonsolidowanego) za okres 6 miesięcy kończący się dnia 30.06.2018r.

Zgodnie z treścią raportu bieżącego EBI nr 1/2018 z dnia 16 stycznia 2018 r. pierwotny termin publikacji ww. raportu okresowego wyznaczony był na dzień 30 września 2018r. Spółka informuje, iż powyższy raport zostanie opublikowany w dniu 28 września 2018 r.


Podstawa prawna:

§19 ust. 2 Załącznika nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst"

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Władysław Grochowski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »