Reklama

PLGROUP (PLG): Zmiana terminu publikacji raportu za II kwartał 2020 - raport 12/2020

Zarząd PL Group S.A. z siedzibą w Łodzi („Emitent”) w nawiązaniu do raportu bieżącego EBI nr 1/2020 informuje o zmianie terminu publikacji raportu okresowego Spółki za II kwartał 2020.

Termin publikacji raportu okresowego za II kwartał 2020 miał przypadać na dzień 14 sierpnia 2020 r.

Nowy termin publikacji raportu okresowego za II kwartał 2020 r. zostaje ustalony na dzień 31 sierpnia 2020 r.


Powyższa zmiana terminu w zakresie terminu publikacji raportu okresowego za II kwartał 2020 podyktowana jest przedłużającym się procesem kompletowania i przepływu dokumentacji finansowej Emitenta oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy kapitałowej Emitenta, również w ramach podmiotu odpowiedzialnego za prowadzenie księgowości ww. podmiotów, co uniemożliwia Spółce dochowanie pierwotnie zakładanego terminu.

ReklamaPodstawa prawna: §6 ust. 14.2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Sebastian Albin - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »