Reklama

SEAMASTER (SMA): Zmiana terminu publikacji raportu za IV kwartał 2012 r. - raport 4

Zarząd WEEDO S.A. informuje, że ulega zmianie termin publikacji raportu za IV kwartał 2012 r. Raport za IV kwartał 2012 r. zostanie opublikowany w dniu 25 lutego 2013 r.


Pierwotny termin publikacji raportu za IV kwartał 2012 r. był określany na dzień 14 lutego 2013 r. (o czym Emitent informował w raporcie bieżącym nr 3/2013 z dnia 1 lutego 2013 r.)


Termin publikacji raportu za IV kwartał 2012 r. został zmieniony, ponieważ Zarząd WEEDO S.A. do dnia 14 lutego 2013 r. nie posiada wszystkich dokumentów księgowych niezbędnych do wyliczenia danych finansowych, jakie należy zaprezentować w raporcie za IV kwartał 2012 r. W związku z powyższym Zarząd podjął decyzję o przesunięciu publikacji raportu za IV kwartał 2012 r. na termin późniejszy.

Reklama


Podstawa prawna: § 6 ust. 14.2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Sytemu Obrotu - "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Mirosław Fabryczny - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »