Reklama

BPC (BPC): Zmiany organizacyjne w Spółce Black Pearl S.A. - raport 27

Zarząd Black Pearl S.A. z siedzibą w Milanówku, informuje iż w dniu 4 lipca 2016 r. do siedziby Spółki wpłynęła rezygnacja Prezesa Zarządu ze skutkiem na dzień 5 lipca 2016 r.


Powodem złożenia rezygnacji była decyzja o zainwestowaniu znacznych środków finansowych w akcje Emitenta przez Prezesa Zarządu oraz członków jego rodziny.


W dniu 5 lipca odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej spółki, na którym podjęto uchwałę o odwołaniu Prezesa Jerzego Dmochowskiego oraz podjęto uchwałę o powołaniu na to stanowisko Joanny Bensari.

Reklama


W załączeniu CV nowego Prezesa Zarządu, a także tytułem uzupełnienia CV członków Rady Nadzorczej Emitenta.


Podstawa Prawna: § 3 ust. 2 pkt. 11) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku Newconnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Jerzy Dmochowski - Prezes Zarządu
Edward Gocał - Przewodniczący Rady Nadzorczej

Załączniki

Dokument.pdf Dokument.pdf Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »