Reklama

BROADGATE (BDG): Zmiany w składzie Rady Nadzorczej - raport 5

Zarząd Broad Gate S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: "Spółka") informuje, że w dniu 25 marca 2013r., wpłynęła do Spółki rezygnacja z funkcji Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki Pana Piotra Wiśniewskiego.

Pan Piotr Wiśniewski złożył rezygnację ze skutkiem na dzień 22 marca 2013r.

Rada Nadzorcza w związku z rezygnacją złożoną przez Pana Piotra Wiśniewskiego - stosownie do postanowień § 21 ust. 4 Statutu, podejmie bezzwłocznie wszelkie czynności związane z dokooptowaniem brakującego członka Rady.

Reklama
Podstawa prawna:

§3 ust. 2 pkt 11) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Piotr Jeleniewski - Prezes Zarządu
Alec Fesenko - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »