Reklama

LSTECHHOM (LSH): Zmiany w składzie Rady Nadzorczej - raport 19

Zarząd LS Tech-Homes SA („Spółka”) informuje, że 08 czerwca 2016 r. do Spółki wpłynęło oświadczenie akcjonariusza ARP Venture sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, który wykorzystując swoje uprawnienia osobiste określone w § 20 ust. 3 Statutu Spółki odwołał ze składu Rady Nadzorczej, uprzednio przez siebie powołanego, Pana Karola Sozańskiego powołując w jego miejsce Pana Tomasza Niepytalskiego.


Do chwili publikacji niniejszego raportu Spółka nie otrzymała formularza osobowego Pana Tomasza Niepytalskiego (zawierającego informacje zgodnie z wymogami § 10 pkt 20) Załącznika Nr 1 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Dokument informacyjny"). Zostanie on opublikowany po jego wpłynięciu do Spółki.

Reklama


Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 11) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Leszek Surowiec - Prezes Zarządu
Leszek Biernacki - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »