Reklama

(ARCHE): Zmiany w składzie Rady Nadzorczej - raport 3/2022

Zarząd „ARCHE” S.A. informuje, że w dniu 31 stycznia 2022 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie spółki „ARCHE” S.A., wobec oświadczenia o rezygnacji Pana Ryszarda Jana Grochowskiego, dokonało zmian w składzie Rady Nadzorczej tj. odwołało Pana Ryszarda Jana Grochowskiego i powołało Pana Piotra Jana Grochowskiego na stanowisko Członka Rady Nadzorczej.

Życiorys Pana Piotra Jana stanowi załącznik do niniejszego raportu.


Podstawa prawna:

§ 5 ust. 1 pkt. 1) Załącznika Nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - "Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst".

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Władysław Grochowski - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »