Reklama

MILKPOL (MLP): Zmiany w składzie Rady w zw. z powołaniem nowych jej członków w drodze głosowania grupami i przedterminowym wygaśnięciem mandatów dotychczasowych członków - raport 11

Zarząd "Milkpol" Spółki Akcyjnej w Czarnocinie ("Spółka") informuje niniejszym, że mocą uchwał Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki, które odbyło się w dniu 30 kwietnia 2013 roku (treść uchwał podjętych przez NWZ Spółki została podana do publicznej wiadomości w drodze Raportu Bieżącego EBI Nr 10/2013 z dnia 30 kwietnia 2013 roku):

(1) tj. na mocy Uchwały Nr 6/04/2013 NWZ Spółki z dnia 30 kwietnia 2013 roku: powołano - w drodze głosowania oddzielnymi grupami (w ramach pierwszej grupy) - Pana Sławomira Karasińskiego w skład Rady Nadzorczej Spółki, do pełnienia funkcji członka Rady Nadzorczej,

Reklama

(2) tj. na mocy Uchwały Nr 7/04/2013 NWZ Spółki z dnia 30 kwietnia 2013 roku: powołano - w drodze głosowania oddzielnymi grupami (w ramach drugiej grupy) - Panią Katarzynę Fortak-Karasińską w skład Rady Nadzorczej Spółki, do pełnienia funkcji członka Rady Nadzorczej.

W związku z powyższym, z uwagi na postanowienia art. 385 § 8 Kodeksu spółek handlowych, wygasły przedterminowo mandaty wszystkich dotychczasowych członków Rady Nadzorczej Spółki w składzie: Igor Gałwa - Przewodniczący Rady Nadzorczej, Piotr Włodarczyk - Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej, Mirosław Nowak - Członek Rady Nadzorczej oraz Stanisław Strzebiecki - Członek Rady Nadzorczej.

Z uwagi na postanowienia art. 385 § 6 Kodeksu spółek handlowych, wobec uprzedniej decyzji przedmiotowego Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki o ustaleniu liczby członków Rady Nadzorczej na pięć osób (Uchwała Nr 5/04/2013 NWZ Spółki z dnia 30 kwietnia 2013 roku), Walne Zgromadzenie Spółki, mocą n/w uchwał NWZ Spółki z dnia 30 kwietnia 2013 roku postanowiło:

(1) powołać z dniem 30 kwietnia 2013 roku, w skład Rady Nadzorczej Spółki, Pana Igora Arkadiusza Gałwę (Uchwała Nr 8/04/2013 NWZ Spółki z dnia 30 kwietnia 2013 roku),

(2) powołać z dniem 30 kwietnia 2013 roku, w skład Rady Nadzorczej Spółki, Pana Stanisława Strzebieckiego (Uchwała Nr 9/04/2013 NWZ Spółki z dnia 30 kwietnia 2013 roku),

(3) powołać z dniem 30 kwietnia 2013 roku, w skład Rady Nadzorczej Spółki, Pana Mirosława Nowaka (Uchwała Nr 10/04/2013 NWZ Spółki z dnia 30 kwietnia 2013 roku).


W związku z powyższym, aktualnie, w skład pięcioosobowej Rady Nadzorczej "Milkpol" SA wchodzą:

(-) Pani Katarzyna Fortak-Karasińska,

(-) Pan Igor Gałwa,

(-) Pan Sławomir Karasiński,

(-) Pan Mirosław Nowak,

(-) Pan Stanisław Strzebiecki.

Zgodnie z postanowieniami § 11 ust. 1 zdanie drugie Statutu Spółki, kadencja Rady Nadzorczej "Milkpol" SA jest kadencją trzyletnią (Statut Spółki nie przewiduje wspólnej kadencji Rady Nadzorczej), trwającą od dnia 30 kwietnia 2013 roku do dnia 30 kwietnia 2016 roku.


Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 11) Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO - "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".



Osoby reprezentujące spółkę:
Aleksandra Świerczyńska - Wiceprezes Zarządu
Magdalena Gałwa - Członek Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »