Reklama

BIOMAX (BIM): Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy - raport 32

Zarząd Spółki BIOMAX S.A. z siedzibą w Gdańsku, zwołuje na dzień 7 listopada 2011 roku w Kancelarii Notarialnej Zbigniew Kundo i Grażyna Wojtowicz w Gdańsku 80-244, ul. Grunwaldzka 102, Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, które odbędzie się o godzinie 10:00.

Ogłoszenie o zwołaniu ZWZ, proponowane Projekty Uchwał , Informacja o ogólnej licznie głosów i akcji w spółce i Wzór Formularza stanowią załączniki do niniejszego raportu.


Podstawa prawna: &4 ust. 2 pkt. 1) i 3) Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO - ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect''.

ReklamaZałączniki:
BIOMAX OGŁOSZENIE NWZ 7 11 2011.pdf rozmiar: rozmiar: 154.4 kB
BIOMAX projekty uchwał NWZ 7 11 2011.pdf rozmiar: rozmiar: 135.5 kB
Informacja o ogólnej liczbie głosów i akcji w Spółce.pdf rozmiar: rozmiar: 123.7 kB
Wzór pełnomocnictwa NWZ 7 11 2011.pdf rozmiar: rozmiar: 59.0 kB

Osoby reprezentujące spółkę:
Wojciech Samp - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »