Reklama

HORNIGOLD (HRL): Zwołanie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia - raport 5

Zarząd Mobile Partner S.A. niniejszym informuje o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Emitenta na dzień 29 czerwca 2011 roku, na godzinę 11:00, w lokalu Mobile Partner S.A. przy ul. Leszno 8 w Warszawie.


W załączeniu pełna treść ogłoszenia o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia, projekty uchwał oraz wzór formularza do wykonywania głosu na Walnym Zgromadzeniu przez pełnomocnika.


Podstawa prawna:

§4 ust. 2 pkt 1 i 3 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

ReklamaZałączniki:
Formularz do wykonywania prawa głosu przez pełnomocnika na ZWZA Mobile Partner S.A. w dniu 29 czerwca 2011r.pdf rozmiar: rozmiar: 293.9 kB
Ogłoszenie - Mobile partner - ZWZ.pdf rozmiar: rozmiar: 328.0 kB
Projekty uchwał na ZWZA zwołane na dzień 29 czerwca 2011 roku.pdf rozmiar: rozmiar: 148.7 kB

Osoby reprezentujące spółkę:
Grzegorz Kobryń - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »