Reklama

MORIZON (MZN): Zwołanie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Emitenta - raport 31

Zarząd Spółki Morizon S.A. z siedzibą w Gdyni, wpisanej do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000372685, działając na podstawie art. 399 §1 i art. 402 (1) Kodeksu Spółek Handlowych, zwołuje Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, które odbędzie się w dniu 16 czerwca 2014 r., o godz. 12:00, w Kancelarii Notarialnej Bartłomieja Jabłońskiego i Adama Suchty w Warszawie przy ulicy Świętokrzyskiej 36 lok. 12.


Podstawa prawna:

§ 4 ust. 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Jarosław Święcicki - Prezes Zarządu
Bolesław Drapella - Wiceprezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf Dokument.pdf Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »