Reklama

MANYDEV (MAN): AD.DRĄGOWSKI SPÓŁKA AKCYJNA Raport kwartalny Q f kwartał 4/2013

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
4 kwartał(y) narastająco / 2013 okres od 2013-01-01 do 2013-12-314 kwartał(y) narastająco / 2012 okres od 2012-01-01 do 2012-12-314 kwartał(y) narastająco / 2013 okres od 2013-01-01 do 2013-12-314 kwartał(y) narastająco / 2012 okres od 2012-01-01 do 2012-12-31
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów130763105152483653
Koszt własny sprzedaży120842870141473390
Zysk (strata) na działalności operacyjnej-986-234-2790-668
Zysk (strata) brutto-1292-307-3629-870
Zysk (strata) netto-1295-308-3628-869
Liczba udziałów/akcji w sztukach18450000184500001845000018450000
Zysk (strata) netto na akcję (zł/euro)-0,07-0,02-0,20-0,05
Aktywa trwałe109092630110552704
Aktywa obrotowe74331792110172695
Kapitał własny152213670164994036
Zobowiązania długoterminowe10332491051257
Zobowiązania krótkoterminowe208850345221106
Wartość księgowa na jedną akcję (zł/euro)0,820,200,890,22
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej30937351098263
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-107-25-35-8
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-2681-637-1562-374
Wybrane dane finansowe z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »