Reklama

FERRUM (FER): Aktualizacja informacji nt. umów pożyczek Emitenta - raport 9

Raport bieżący nr 9/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd FERRUM S.A. ("Emitent", "Spółka") informuje, że w dniu 4 marca 2020 r. Spółka zawarła z Watchet Sp. z o.o. ("Watchet") aneks do umowy pożyczki, o której Spółka informowała raportem bieżącym nr 26/2018 ("Aneks”).

Na mocy Aneksu, strony przede wszystkim wydłużyły termin spłaty pożyczki w łącznej kwocie 59,5 mln zł do dnia 1 grudnia 2020 r. Ponadto w związku z wydłużonym terminem spłaty pożyczki Spółka zobowiązała się do dostarczenia Watchet porozumienia dotyczącego zabezpieczeń i zaktualizowanych oświadczeń Emitenta stanowiących zabezpieczenie spłaty tej pożyczki i obligacji, o których to zabezpieczeniach Spółka informowała w ww. raporcie bieżącym.

Reklama

W pozostałym zakresie ww. umowa pożyczki nie uległa istotnym zmianom.

Jednocześnie, w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 7/2020 Spółka informuje, że w tym samym dniu tj.

4 marca 2020 r. Emitent dostarczył Watchet zgodę obligatariusza, który objął obligacje wyemitowane przez Watchet na potrzeby wypłaty pożyczki opisanej w ww. raporcie bieżącym nr 7/2020, co oznacza, że termin spłaty pożyczki w kwocie 10,2 mln zł, o której mowa w ww. raporcie bieżącym został wydłużony do dnia

31 sierpnia 2020 r.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-03-04Krzysztof KasprzyckiPrezes ZarząduKrzysztof Kasprzycki
2020-03-04Honorata SzlachetkaWiceprezes ZarząduHonorata Szlachetka

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »