Reklama

SIMPLE (SME): Aktualizacja informacji nt. współpracy z Bankiem Millennium S.A. - raport 6

Raport bieżący nr 6/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 10/2017 z 25 kwietnia 2017 roku dotyczącego m.in. nawiązania współpracy z Bankiem Millennium S.A. (Bank) Zarząd SIMPLE S. A. (Emitent, Spółka) informuje, iż w dniu 21 marca 2019 roku zawarł z Bankiem aneks do umowy o linię wielowalutową na podstawie, którego kwota limitu kredytowego została ustalona na poziomie 7 mln zł (z sublimitami do wysokości 5 mln zł dla kredytu w rachunku bieżącym oraz do 2 mln zł dla kredytu rewolwingowego). Niezależnie od powyższego również w dniu 21 marca 2019 r. zawarty został aneks do umowy linii gwarancyjnej ustalający kwotę limitu gwarancyjnego na poziomie 2 mln zł.

Reklama

Okres kredytowania oraz okres udostępnienia linii gwarancyjnej uległ jednocześnie wydłużeniu do kwietnia 2020 roku.

W związku ze zmianami wprowadzonymi na mocy ww. aneksów zaktualizowano zabezpieczenia związane w tymi umowami w tym w szczególności zwiększono do kwoty 17,1 mln zł kwoty hipoteki ustanowionej na nieruchomości należącej do Simple Locum położonej Warszawie przy ulicy Bronisława Czecha 49/51.

W pozostałym zakresie warunki korzystania z limitu kredytowego oraz linii gwarancyjnej nie uległy istotnym zmianom.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-03-21Rafał WnorowskiPrezes Zarządu
2019-03-21Michał SiedleckiWiceprezes Zarządu
2019-03-21Daniel FrygaWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »