Reklama

KRVITAMIN (KVT): Aktualizacja informacji w sprawie roszczeń kontrahenta - raport 2

Raport bieżący nr 2/2022

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportów bieżących nr 38/2021 i 39/2021, w których wskazano na prowadzenie przez Krynica Vitamin S.A. ("Spółka”) działań mających na celu określenie zakresu i przyczyn stwierdzonych szkód, o których mowa w raporcie bieżącym nr 37/2021 oraz podmiotu/podmiotów odpowiedzialnych za ich powstanie, a także na związane z tym wydłużenie do dnia 31 stycznia 2022 r. przez przedstawiciela prawnego Kontrahenta zakładanego terminu na rozpoczęcie ewentualnego arbitrażu, Zarząd Spółki informuje, iż strony - podejmując wysiłki w celu przygotowania i uzyskania wyjaśnień i zażegnania sporu w drodze mniej formalnych konsultacji i negocjacji - uzgodniły w dniu dzisiejszym kolejne wydłużenie ww. terminu. W przypadku osiągnięcia porozumienia bądź skierowania sprawy na drogę arbitrażową, Spółka przekaże stosowną informację do wiadomości publicznej w trybie raportu bieżącego. Spółka spodziewa się pojawienia się rozstrzygnięć w tym zakresie najwcześniej z końcem lutego lub w marcu br., po przeprowadzeniu bezpośrednich rozmów przez strony.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2022-01-22PIOTR CZACHOROWSKIPREZES ZARZĄDUPIOTR CZACHOROWSKI
2022-01-22AGNIESZKA DONICAWICEPREZES ZARZĄDUAGNIESZKA DONICA

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »