NGGAMES (NGG): Aktualizacja wyników sprzedaży gry Rekt! High Octane Stunts oraz informacji o terminie wydania... - raport 8

Raport bieżący nr 8/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 47/2019 z dnia 19 listopada 2019 roku, Zarząd No Gravity Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent”) informuje, że gra Rekt! High Octane Stunts, znajdująca się w portfolio spółki zależnej Emitenta, tj. No Gravity Development sp. z o.o., od momentu rozpoczęcia sprzedaży na platformie Nintendo Switch w Ameryce Północnej, Europie i Australii, tj. od dnia 8 listopada 2019 roku, do dnia 27 stycznia 2020 roku, sprzedała się w ponad 48.278 kopiach. Zarząd Emitenta przypomina, że zwrot wszelkich kosztów poniesionych na przygotowanie (portowanie) gry uzyskano już w połowie listopada 2019 roku, po sprzedaży ok. 8 tys. kopii gry.

Reklama

W ocenie Emitenta wskazuje to na słuszność strategicznej decyzji Emitenta, o położeniu nacisku na wydawanie tytułów na platformę Nintendo Switch, oraz o prowadzeniu tego rodzaju działalności za pośrednictwem spółki zależnej, tj. No Gravity Development.

Emitent informuje, że niezwłocznie po zakończeniu sukcesem kampanii crowdfundingowej No Gravity Development, trwającej obecnie na portalu FindFunds.pl, rozpoczęte zostaną prace mające na celu wprowadzenie No Gravity Development do obrotu na rynku NewConnect.

Jednocześnie Emitent informuje, że data wprowadzenia do sprzedaży gry Rekt! High Octane Stunts na PC została przesunięta na marzec 2020 roku (wcześniej planowano pierwszą połowę lutego), co wynika z konieczności właściwego przygotowania premiery i możliwie najlepszego wykorzystania potencjału sprzedażowego tytułu.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-01-30Alesksander SierżęgaPrezes Zarządu

Emitent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »