Reklama

NGGAMES (NGG): Aktualizacja wyników sprzedaży gry Strike Force Kitty - raport 6

Raport bieżący nr 6/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 50/2019 z dnia 2 grudnia 2019 roku, Zarząd No Gravity Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent”) informuje, że gra Strike Force Kitty, znajdująca się w portfolio spółki zależnej Emitenta, tj. No Gravity Development sp. z o.o., od momentu rozpoczęcia sprzedaży na platformie Nintendo Switch w Ameryce Północnej, Europie i Australii, tj od dnia 29 listopada 2019 roku, do dnia 26 stycznia 2020 roku, sprzedała się w ponad 10.200 kopiach. Zarząd Emitenta przypomina, że zwrot wszelkich kosztów poniesionych na przygotowanie (portowanie) gry uzyskano już na początku grudnia 2019 roku, po sprzedaży ok. 2,8 tys. kopii gry.

Reklama

W ocenie Emitenta wskazuje to na słuszność strategicznej decyzji Emitenta, o położeniu nacisku na wydawanie tytułów na platformę Nintendo Switch, oraz o prowadzeniu tego rodzaju działalności za pośrednictwem spółki zależnej, tj. No Gravity Development.

Emitent informuje, że niezwłocznie po zakończeniu sukcesem kampanii crowdfundingowej No Gravity Development, trwającej obecnie na portalu FindFunds.pl, rozpoczęte zostaną prace mające na celu wprowadzenie No Gravity Development do obrotu na rynku NewConnect.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-01-27Aleksander SierżęgaPrezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »