Reklama

REDDEV (RDS): Aktualne informacje na temat gry Drill Deal

Raport bieżący nr 4/2021

Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 29/2020 z dnia 30 września 2020 roku, Zarząd Red Dev Studio S.A. z siedzibą w Olsztynie ("Emitent”) w załączeniu prezentuje informacje na temat zaawansowania prac nad grą Drill Deal ("Gra”).

Reklama

Zarząd Emitenta wskazuje, że na dzień dzisiejszy, zgodnie z aktualnym harmonogramem, wykonane zostały wszystkie prace zaplanowane na etapy od 1 do 13 (z 20), opisane szczegółowo w załączniku do niniejszego raportu.

Zarząd Emitenta informuję, że ukończenie prac nad Grą w wersji na platformę Steam planowane jest na początek maja 2021 roku, a na pozostałe wiodące platformy dystrybucji na czerwiec i lipiec 2021 roku.

Zarząd Emitenta przypomina, że we wrześniu 2020 roku Wydawca Gry podjął decyzję o zwiększeniu pierwotnie planowanego poziomu nakładów na Grę i sfinansowaniu, jeszcze przed premierą Gry, prac obejmujących:

- dodanie nowych mechanik;

- dodanie zawartości;

- przygotowanie wersji na wszystkie wiodące platformy dystrybucji w celu jednoczesnej premiery wszystkich wersji.

Powyższa decyzja wydawcy została podjęta z uwagi na bardzo dobry odbiór przez graczy zarówno Gry jak i gry Drill Deal Borehole Alpha, będącej samodzielną grą, o okrojonej względem pełnej wersji Gry zawartości, ale z zachowaniem kompletnej mechaniki pełnej wersji gry Drill Deal.

Zarząd Emitenta informuje, że od dnia udostępnienia na platformie Steam, tj. 10 sierpnia 2020 roku, gra Drill Deal: Borehole Alpha została pobrana ponad 75 000 razy. Ponadto Zarząd Emitenta informuję, że sama gra Drill Deal cieszy się bardzo znaczącym zainteresowaniem graczy. Na dzień dzisiejszy, na wishlistę Gry zapisanych jest ponad 13 000 osób. W ocenie Emitenta, są to bardzo dobre wyniki, zważywszy, że nie rozpoczęły się jeszcze działania promocyjne dotyczące Gry.

Zarząd Emitenta ponownie wskazuje, że jeżeli obserwowane zainteresowanie przełoży się w standardowych proporcjach na sprzedaż gry Drill Deal, wyniki sprzedaży Gry mogą bardzo znacząco wypłynąć na wyniki finansowe Emitenta w roku 2021.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-01-11Wojciech SypkoPrezes ZarząduWojciech Sypko

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »