Reklama

CORMAY (CRM): Analizator hematologiczny Hermes Senior – aktualizacja statusu projektu - raport 42

Raport bieżący nr 42/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd PZ Cormay S.A. z siedzibą w Łomiankach ("Spółka"), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 41/2018 oraz do informacji przekazanych m.in. w skonsolidowanym raporcie kwartalnym za III kwartał 2018 roku opublikowanym 14 listopada 2018 r., informuje, że w dniu 28 grudnia 2018 r. upłynął termin 14 dni od zgłoszenia analizatora hematologicznego Hermes Senior w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Polsce ("URPL”) wynikający z ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych. W okresie do upływu ww. terminu Spółka nie otrzymała z URPL wezwania do uzupełnienia lub poprawienia ww. zgłoszenia.

Reklama

W związku z powyższym Spółka może rozpocząć proces wprowadzania analizatora hematologicznego Hermes Senior do obrotu na rynku polskim i europejskim (UE, EOG) oraz rozpocząć procedurę zgłoszeniową lub rejestracyjną w krajach, w których jest to wymagane.

Projekt Hermes Senior to przedsięwzięcie o znaczeniu strategicznym dla Spółki. W ocenie Zarządu Spółki komercjalizacja tego urządzenia może mieć istotny wpływ na wyniki finansowe Spółki.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-12-29Janusz PłocicaPrezes Zarządu
2018-12-29Wojciech SuchowskiWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »