Reklama

OEX (OEX): Aneks do umowy inwestycyjnej i porozumienie o przystąpieniu do umowy inwestycyjnej. - raport 57

Raport bieżący nr 57/2015

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie - aktualizacja informacji

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 43/2014 z dnia 21 listopada 2014 r. Zarząd TELL S.A. informuje, że w dniu 10 grudnia 205 roku powziął informację o zawarciu w dniu 7 grudnia 2015 r. aneksu do umowy inwestycyjnej zawartej przez emitenta z OEX Spółka Akcyjna (obecnie Grupa Archidoc Spółka Akcyjna) z siedzibą w Warszawie (dalej Inwestor) wraz z porozumieniem o przystąpieniu do tej umowy przez dziewięciu akcjonariuszy Inwestora (dalej Akcjonariusze Przystępujący) w związku z planowaną restrukturyzacją w ramach grupy kapitałowej Inwestora, mającą polegać na nabyciu wszystkich akcji emitenta należących aktualnie do Inwestora przez Akcjonariuszy Przystępujących.

Reklama

W odniesieniu do tych transakcji emitent i Inwestor uchylili obowiązywanie przewidzianych w umowie inwestycyjnej zapisów dotyczących zobowiązania Inwestora do niezbywania i nieobciążania akcji emitenta w okresie 18 miesięcy od zarejestrowania podwyższenia kapitału zakładowego emitenta, a emitent wyraził zgodę na dokonanie transakcji planowanych przez Inwestora i Akcjonariuszy Przystępujących. Jednocześnie, w ramach zawartego aneksu i porozumienia jego strony postanowiły o rozszerzeniu na Akcjonariuszy Przystępujących, począwszy od chwili nabycia przez nich akcji emitenta, obowiązywania postanowień umowy inwestycyjnej odnoszących się do opisanego wyżej zobowiązania do niezbywania i nieobciążania akcji emitenta, w tym dotyczących kary umownej za naruszenie tego zobowiązania.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-12-10Rafał StempniewiczPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »