Reklama

FERRUM (FER): Aneks do umowy pożyczki zawartej z FIPP FIZAN - raport 3

Raport bieżący nr 3/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 4/2019 w sprawie m.in. zawarcia z Funduszem Inwestycji Polskich Przedsiębiorstw Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych ("Fundusz”) umowy pożyczki na kwotę ok. 27,5 mln zł, Zarząd FERRUM S.A. ("Emitent”, "Spółka”) informuje, że w dniu 28 stycznia 2020 r. zawarł aneks do ww. umowy pożyczki rozszerzający zakres zabezpieczeń spłaty tej umowy ("Aneks”).

Na mocy Aneksu Spółka zobowiązała się do ustanowienia na rzecz Funduszu hipoteki umownej łącznej na zabezpieczenie wszelkich wierzytelności pieniężnych Funduszu wynikających z ww. umowy pożyczki do maksymalnej kwoty stanowiącej ok. 41,2 mln zł ("Hipoteka”). Hipoteka ma zostać ustanowiona na nieruchomościach Spółki zlokalizowanych w Katowicach. Hipoteka będzie miała pierwszeństwo równe jak hipoteki ustanowione przez Emitenta na tych samych nieruchomościach, w związku z umowami pożyczek,

Reklama

o których Spółka informowała raportami bieżącymi nr 4/2018 oraz 26/2018.

W pozostałym zakresie ww. umowa pożyczki nie uległa istotnym zmianom.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-01-28Krzysztof KasprzyckiPrezes ZarząduKrzysztof Kasprzycki
2020-01-28Honorata SzlachetkaWiceprezes ZarząduHonorata Szlachetka

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »