Reklama

IMMOBILE (GKI): Aneks do umowy znaczącej ze spółką zależną. - raport 28

Raport bieżący nr 28/2016

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (Spółka), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 24/2013 z dnia 05.04.2013 r. informuje, że w dniu wczorajszym, tj. 07 czerwca 2016 r. zawarła jako pożyczkodawca ze swoją spółką zależną MAKRUM Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jako pożyczkobiorcą, aneks do umowy pożyczki z dnia 05.04.2013 r., wydłużający okres spłaty pożyczki do dnia 31.12.2018 r.

Reklama

Pozostałe zapisy umowy nie uległy zmianie.

Umowa znacząca z uwagi na przekroczenie 10% przychodów grupy kapitałowej Spółki za okres ostatnich 4 kwartałów. Spółka przyjmuje to kryterium z uwagi na fakt, iż obecnie pozwala ono lepiej ocenić znaczenie zawartych Umów.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-06-08 Sławomir Winiecki Wiceprezes Zarządu
2016-06-08 Piotr Fortuna Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »