Reklama

LPP (LPP): Aneks do znaczącej umowy - raport 33

Raport bieżący nr 33/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd LPP S.A. informuje, że 05 sierpnia 2011 roku został podpisany aneks do umowy o limit wierzytelności zawartej 24 czerwca 2005 roku pomiędzy LPP S.A. a PKO BP S.A. Na mocy tego aneksu określono łączny limit wykorzystania poszczególnych produktów do kwoty 130 mln zł, przy czym w formie kredytów może być wykorzystana kwota do 100 mln zł, w formie akredytyw do 60 mln zł, zaś w formie gwarancji do 60 mln zł. Okres wykorzystania limitu upływa 23 czerwca 2012 roku z możliwością przedłużenia na kolejne okresy do dnia 23 czerwca 2014 roku.

Reklama

Umowę zawarto na warunkach rynkowych.

Wartość umowy przekracza 10% kapitałów własnych LPP S.A.
Dariusz Pachla - Wiceprezes Zarządu
Piotr Dyka - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »