Reklama

(UNISERV – PIECBUD): Aneks nr 2 do Umowy o Wykonanie Zadania Inwestycyjnego - raport 10

Raport bieżący nr 10/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Uniserv S.A. z siedzibą w Katowicach ("Spółka”) informuje, że w dniu 28.10.2019r. do siedziby spółki wpłynął Aneks nr 2 do Umowy o Wykonanie Zadania Inwestycyjnego, zawartej w dniu 19.11.2018 r. z Boryszew S.A. Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina, o zawarciu której Spółka informowała w komunikacie bieżącym nr 9/2018.

Zgodnie z postanowieniami w/w Aneksu, strony uzgodniły zakres wykonanych robót dodatkowych. Wartość wynagrodzenia Spółki za przedmiotowe roboty dodatkowe została ustalona na poziomie 343.800,00 PLN netto plus VAT.

Reklama

Wynagrodzenie za roboty dodatkowe zostało uznane przez strony jako odrębne od wynagrodzenia ryczałtowego w wysokości 14.215.000,00 PLN, wskazanego w Umowie, co w szczególności ma to znaczenie, że Spółka nie jest zobowiązana do powiększenia zabezpieczenia należytego wykonania Umowy co do ww. kwoty.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »