Reklama

(UNISERV – PIECBUD): Aneks nr 3 do Umowy o Wykonanie Zadania Inwestycyjnego - raport 11

Raport bieżący nr 11/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Uniserv S.A. z siedzibą w Katowicach ("Spółka”) informuje, że w dniu 20.12.2019r. został zwarty Aneks nr 3 do Umowy o Wykonanie Zadania Inwestycyjnego, zawartej w dniu 19.11.2018r. z Boryszew S.A. Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina ( Zamawiający ), o zawarciu której Spółka informowała w komunikacie bieżącym nr 9/2018.

Zgodnie z postanowieniami w/w Aneksu, strony dokonały aktualizacji terminów realizacji Zadania Inwestycyjnego i uzgodniły, że nowy termin na wykonanie całości Zadania Inwestycyjnego to dzień 30.12.2019r.

Reklama

Jednocześnie w wyniku uznania przez Zamawiającego dodatkowych kosztów realizacji robót objętych Umową oraz wykonanych robót dodatkowych, wartość wynagrodzenia do zapłaty na rzecz Spółki z w/w tytułów została ustalona na łącznym poziomie 730.000,00 PLN netto plus VAT.

Wynagrodzenie za roboty dodatkowe zostało uznane przez strony jako odrębne od wynagrodzenia ryczałtowego w wysokości 14.215.000,00 PLN, wskazanego w Umowie, co w szczególności ma to znaczenie, że Spółka nie jest zobowiązana do powiększenia zabezpieczenia należytego wykonania Umowy co do ww. kwoty.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis

Emitent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »