Reklama

BEST (BST): BEST SA Skonsolidowany raport kwartalny QSr f kwartał 3/2018

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2018 okres od 2018-01-01 do 2018-09-303 kwartał(y) narastająco / 2017 okres od 2017-01-01 do 2017-09-303 kwartał(y) narastająco / 2018 okres od 2018-01-01 do 2018-09-303 kwartał(y) narastająco / 2017 okres od 2017-01-01 do 2017-09-30
WYBRANE SKONSOLIDOWANE DANE FINANSOWE
Przychody z działalności operacyjnej163.896154.08138.53236.198
Zysk przed opodatkowaniem54.02746.85812.70211.008
Zysk netto49.64846.33011.67210.884
Zysk netto przypisany Akcjonariuszom BEST47.42846.00811.15010.809
Całkowite dochody 47.91544.57811.26510.473
Całkowite dochody przypisane Akcjonariuszom BEST45.69244.25410.74210.397
Spłaty wierzytelności nabytych (w tym BEST III NSFIZ od 01.09.2018)176.599143.24441.51933.652
Liczba akcji (w tys. szt.) – podstawowa23.01522.58323.01522.583
Liczba akcji (w tys. szt.) - rozwodniona 23.18522.75523.18522.755
Zysk na jedną akcję (w zł / EUR)2,062,040,480,48
Rozwodniony zysk na jedną akcję (w zł / EUR)2,052,020,480,48
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej44.735(139.592)10.517(32.794)
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej(4.542)(2.877)(1.068)(676)
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej(30.302)196.973(7.124)46.275
Przepływy pieniężne netto razem9.89154.5042.32512.805
Stan na dzień:30.09.201831.12.201730.09.201831.12.2017
Aktywa1.349.3991.245.918315.915298.717
Zobowiązania 791.637816.145185.334195.676
Kapitał własny557.762429.773130.581103.041
Kapitał własny przypisany Akcjonariuszom BEST463.403429.519108.490102.980
Kapitał akcyjny23.12723.1275.4145.545
WYBRANE JEDNOSTKOWE DANE FINANSOWE
Przychody z działalności operacyjnej93.648101.14622.01723.762
Zysk przed opodatkowaniem15.18024.3873.5695.729
Zysk netto11.78624.0102.7715.641
Całkowite dochody11.78624.0102.7715.641
Liczba akcji (w tys. szt.) - podstawowa23.01522.58323.01522.583
Liczba akcji (w tys. szt.) - rozwodniona 23.18522.75523.18522.755
Zysk na jedną akcję (w zł / EUR)0,511,060,120,25
Rozwodniony zysk na jedną akcję (w zł / EUR)0,511,060,120,25
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej198.345(67.058)46.631(15.754)
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej(184.820)(74.824)(43.451)(17.578)
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej(47.330)174.728(11.127)41.049
Przepływy pieniężne netto razem(33.805)32.846(7.947)7.717
Stan na dzień:30.09.201831.12.201730.09.201831.12.2017
Aktywa903.427905.540211.506217.109
Zobowiązania 671.193685.771157.137164.418
Kapitał własny232.234219.76954.37052.691
Kapitał akcyjny23.12723.1275.4145.545
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »