Reklama

BUDOPOL (BDL): BUDOPOL-WROCŁAW SA Skonsolidowany raport kwartalny QSr f kwartał 1/2014

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
1 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-03-311 kwartał(y) narastająco / 2013 okres od 2013-01-01 do 2013-03-311 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-03-311 kwartał(y) narastająco / 2013 okres od 2013-01-01 do 2013-03-31
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW80493191922233
ZYSK (STRATA) NA DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ-1028-2495-245-598
ZYSK (STRATA) BRUTTO-1445-3530-345-846
ZYSK (STRATA) NETTO--1447-3469-345-831
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ14012204334528
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ 07350176
PRZEPŁYWY PIENIĘZNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ-945-2528-226-606
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO RAZEM45641110998
WYBRANE DANE FINANSOWE DOTYCZĄCE BILANSU STAN NA 31.03.201431.12.201331.03.201431.12.2013
AKTYWA RAZEM56757573021360713817
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA53624527231285512713
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE182571873143774517
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE316093019875787282
KAPITAŁ WŁASNY313245797511104
KAPITAŁ ZAKŁADOWY52000520001246612539
LICZBA AKCJI52000000520000005200000052000000
ZYSK (STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ (W ZŁ/EURO)-0,03-0,07-0,01-0,02
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »