Reklama

NEXITY (NXG): Decyzja Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie odmowy udzielenia zezwolenia na wykonywanie działalności w zakresie tworzenia funduszy inwestycyjnych przez Everest Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - raport 16

Raport bieżący nr 16/2016

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd spółki Everest Investments S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent”), informuje, że powziął informację, iż w dniu 24 maja 2016 roku, Komisja Nadzoru Finansowego odmówiła udzielenia zezwolenia na wykonywanie działalności polegającej na tworzeniu funduszy inwestycyjnych lub funduszy zagranicznych i zarządzaniu nimi, w tym na pośrednictwie w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa, reprezentowaniu ich wobec osób trzecich oraz zarządzaniu zbiorczym portfelem papierów wartościowych przez Everest Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA - spółki zależnej od Emitenta.

Reklama

Everest Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - spółka zależna od Emitenta, w chwili obecnej oczekuje na doręczenie przez Komisję Nadzoru Finansowego decyzji administracyjnej wraz z uzasadnieniem w zakresie odmowy.

Po doręczeniu decyzji i zapoznaniu się z uzasadnieniem w zakresie odmowy Everest Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - spółka zależna od Emitenta, zamierza wystąpić do Komisji Nadzoru Finansowego z wnioskiem o ponowne rozpatrzenie sprawy.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-05-24Piotr SieradzanPrezes Zarządu
2016-05-24Agnieszka Potocka OłubiecCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »