Reklama

GREENECO (GET): Decyzja o przesunięciu terminu wykupu obligacji na okaziciela serii A do dnia 31 sierpnia 2011 roku - raport 34

Raport bieżący nr 34/2011
Podstawa prawna:

Inne uregulowania

Zarząd Anti S.A. informuje o podjęciu decyzji o przesunięciu terminu wykupu wyemitowanych przez Spółkę obligacji na łączną kwotę 2.835.000,00 zł do dnia 31 sierpnia 2011 roku.

Obligacje na okaziciela serii A były notowane w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst na rynku kierowanym zleceniami w systemie notowań ciągłych pod nazwą skróconą "ANT0611". Obligacje zostały oznaczone przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. kodem "PLANTI000046".

Reklama

Decyzja o przesunięciu terminu wykupu obligacji spowodowana jest zaangażowaniem posiadanych przez Spółkę środków finansowych w realizowane projekty budowlane, których zakończenie przewidywane jest w okresie od czerwca do sierpnia br.

Jednocześnie Zarząd informuje, iż Spółka przekazała środki w wysokości 283.500,00 zł na wypłatę należnych obligatariuszom odsetek od obligacji przypadających na dzień ich wykupu, tj. na dzień 9 czerwca br.

Dodatkowo, Spółka zobowiązuje się do zapłaty obligatariuszom odsetek ustawowych w wysokości 13% w skali roku za okres od dnia 9 czerwca br. do dnia wykupu obligacji.
Anna Kaczmarek - Członek Zarządu - HR Dyrektor
Tomasz Kaczyński - Prokurent

Dowiedz się więcej na temat: Emitent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »